جوانسازی پوست با پلاسما ازن و کرم پودر دائم

جوانسازی پوست با پلاسما ازن و کرم پودر دائم

یکی از انواع موثر جوانسازی و پیشگیری از روند پیری با ازن، شیوه ترکیبی جوانسازی پوست با پلاسما ازن و کرم پودر دائم می باشد.در این روش توسط یک سیستم نوین و پیشرفته پزشکی و بدون نیاز به هیچ تزریقی ، اکسیژن دو ظرفیتی داخل بافت تبدیل به پلاسمای ازن می شود و و نیازی به تزریق ازن و تحمل درد ناشی از تزریق وجو ندارد.گاز ازن ناپایدار است و طی  ۸ دقیقه به اکسیژن دو ظرفیتی تبدیل می شود.در این تبدیل حدود ۶۸ کیلو کالری انرژی آزاد می گردد که با آزاد شدن انرژی ، زنجیره ای از تغییرات مثبت در کل سیستم ایمنی آغاز می شود.همچنین از دیگر اثرات ازن بر بافت افزایش جذب اکسیژن توسط سلول ها است.

از نکات مثبت درمان با ازن زود بازده بودن این روش می باشد ،به طوری که معمولا از یک هفته پس از شروع به درمان ، بیمار کاهش درد را احساس خواهد نمود.میزان ماندگاری درمان قابل توجه است ولی به بیمار و بسته به جنس و شدت بیماری متفاوت می باشد.هزینه درمان با ازن بسیار پایینتر از روش های جراحی است ، همچنین این روش هیچ عارضه شناخته شده ای ندارد ولی نکته مهم تر در استفاده از این روش در کنترل و درمان درد و بی عارضه و موثر بودن آن می باشد .غلظت ازن پزشکی توسط پزشک تعیین می‌گردد که معمولاً بین ۲۰ تا ۵۰ میکروگرم در میلی‌لیتر است. این نوع از ازن دارای خواص مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به خاصیت ضد التهاب بودن، ضد درد بودن و اثرات رژنراتیو و ترمیمی آن اشاره نمود.

روش ترکیبی جوانسازی پوست با پلاسما ازن و کرم پودر دائم

در این روش به وسیله دستگاهی مخصوص که نوعی میکرونیدلینگ است ، لایه های مرده و سلول های شاخی شده پوست برداشته شده و به وسیله نوعی رنگ مخصوص که ترکیبی از مواد شیمیایی بی ضرر و ترکیبات گیاهی  می باشد ضمن کاهش فعالیت ملانوسیت ها که سلول های اصلی تولید پیگمان های پوستی هستند ، میتوان به مدت ۶ تا ۸ ماه رنگ پوست را ۲ الی ۳ درجه روشن تر کرد ضمن اینکه با برداشتن لایه های مرده پوست کلیه چین و چروک های پوست ، لک و کک و مک های پوستی بلافاصله از بین رفته و تاثیر آن را در جلسه اول مشاهده می کنید .

در این شیوه همزمان با استفاده از کرم های ازن دار گیاهی UO3 و استفاده از دستگاه پیشرفته پلاسمای سرد DVD-Plasma یا پلاسما ازن درمانی که جدیدترین روش جوانسازی در اروپا و آمریکا می باشد تاثیر مزووایت و ماندگاری آن دو چندان می شود.

دلایل تاثیرپذیری مزولایت و پلاسما ازن

۱- ازن یا اکسیژن فعال یک عامل سفید کننده پوست می باشد.

۲- با انجام مزولایت و میکرونیدلینگ با باز شدن منافذ پوستی ، اکسیژن رسانی به سلول های کلاژن ساز یا فیبروبلاست ها و تحریک لایه های پوست ایجاد می شود.

۳- با مصرف  کرم های گیاهی ازن دار  کلیه مواد غذایی از جمله چربی های اساسی ، آمینو اسید های اساسی و ریز فلزات حیاتی مثل روی Zn ، مس Cu، کادمیوم Cd، آهن Fe، منگنز Mn، منیزیم Mg و البته کلسیم همراه با ویتامین D3 و A و ویتامین E گیاهی همگی به لایه های پوست نفوذ کرده و باعث تغذیه کامل و اکسیژن رسانی به سلول های پوست می گردند .

روش کرم پودر دایم با استفاده از پلاسما ازن تراپی و به همراه استفاده مداوم از کرم های ازن دار گیاهی به مدت یک ماه می تواند باعث روشن شدن و شفافیت پوست و از بین رفتن کلیه چین و چروک ها و لک و مک صورت گشته و تاثیر شگرفی در جوانسازی پوست به مدت حداقل یکسال ایجاد می کند. جوانسازی و پیشگیری از روند پیری با پلاسما ازن از نوین ترین تکنولوژی های پزشکی بر پایه ازن می باشد.

پاسخی بگذارید