درمان و ریشه کن کردن سرطان با روش نوینی به نام ازن تراپی!

درمان و ریشه کن کردن سرطان با روش نوینی به نام ازن تراپی!

اکسیژن یک ماده حیاتی بر روی کره زمین می باشد و بر حیاط موجودات زنده تاثیر مستقیمی دارد.اما باید بدانید که این گاز در درمان و ریشه کن کردن سرطان نیز موثر است!درواقع ازن با داشتن خواص فعال کننده سیستم ایمنی، نوعی درمان بیولوژیکی محسوب می شود که با  انجام برخی واکنش های بیولوژیکی ، سلول های ایمنی را فعال کرده و باعث کشتن سلول های سرطانی می شود. در روش درمانی ازن تراپی ، مولوکول (O3 به جای O2) ایجاد شده که این مولکول ازن اضافی باعث می شود یک ماده بسیار واکنش پذیر ایجاد شود که اجازه اکسید پلاک را مقدور میسازد، رگ های خونی بسته آزاد شده و این همان اتفاقی است که برای سلولهای سرطانی می افتد یعنی موجب شکستن و متلاشی شدن سلولهای مضر سرطانی میگردد.

اکسیژن جلوی رشد سلول های سرطانی را می گیرد!

طبق تحقیقات جدید، سلول های سرطانی در محیط هایی با اکسیژن بسیار کم رشد می کنند. در سال ۱۹۶۶، اتو واربورگ، برنده جایزه نوبل از آلمان، با قرار دادن رابطه میان سرطان و اکسیژن گفت: “سلول های سرطانی نیازهای انرژی خود را از طریق تخمیر، نه اکسیداسیون می گیرند، بنابراین به گلوکز و یک محیط با اکسیژن کم نیازمند هستند.”
بنابراین با روشهای درمانی خاصی می توان جلوی رشد سلولهای سرطان را گرفت. یک روش درمانی مدرن ازن درمانی است. این روش درمانی تحت تاثیر محیط گرمایی داخلی همراه با اکسی‍ژن در درمان سرطان مورد استفاده قرار می گیرد. به‌عبارت آسان تر پراکسید همراه با اکسیژن بسیار نتایج مثبتی در درمان سرطان دارد.

شاید توجه کرده باشید که تنفس هوای تازه احساس خوش آیندی است. ازن درمانی مولوکول (O3 به جای O2) ایجاد می کند که این مولکول ازن اضافی باعث می شود یک ماده بسیار واکنش پذیر ایجاد شود که اجازه اکسید پلاک را مقدور میسازد، رگ های خونی بسته آزاد می شوند و این همان اتفاقی است که برای سلولهای سرطانی می افتد یعنی شکستن و متلاشی شدن سلولهای مضر سرطانی .

دکتر ازن با استفاده از میتوکندری ATP را افزایش داد و در این باره معتقد است که کاری مشابه دکتر هوی چن، یک دندانپزشک جامع در  کالیفرنیا که با استفاده از اکسیژن برای درمان بیماران مبتلا به دندان استفاده کرده بود انجام داده است. وی نیز با این روش درمانی به افراد مبتلا به سرطان استفاده کرد. میتوکندری نیروگاه سلول است، ازن می تواند سیستم ایمنی بدن را بالا ببرد. دکتر ازن معتقد است علت بیماریهایی همچون سرطان و بیماران دیابتی، عفونت در دهان و یا در هر قسمتی از بدن به علت نقصان خود ایمنی ایجاد می شود و یا به عبارتی هنگامی که ایمنی در بدن تحت الشعاع قرار گیرد و پایین بیاید.

ازن تراپی دقیقا چگونه باعث درمان و ریشه کن کردن سرطان می شود؟

در بیماران سرطانی ازن خواص مفیدی برای درمان ارائه می کند. در دوزهای پایین، ازن با داشتن خواص فعال کننده سیستم ایمنی، نوعی درمان بیولوژیکی محسوب شده و  باعث انجام برخی واکنش های بیولوژیکی می شود که سلول های ایمنی را فعال خواهند کرد. ازن تولید اینترفرون ها و اینترلوکین ها را افزایش می دهد. این مولکول ها پروتئین هایی هستند که توسط گلبول های سفید تولید می شوند و نقش آن ها فعال کردن سایر بخش های سیستم ایمنی است.

ازن تراپی به‌عنوان یک درمان‌ مکمل به‌صورت خون غنی شده با ازن و یا از طریق دمش مقعدی ازن در درمان سرطان موثر می‌باشد. پیشرفته ترین شیوه دمش از طریق پریتوئن می‌باشد. ازن با غلظت کم توانایی فعال‌سازی سیستم‌ ایمنی بدن را دارد.  لنفوسیت‌ها، سلول‌های کمک‌کننده T ، سلول‌های محدودکننده و سلول‌های کشنده طبیعی NK Cell همراه با ساخت پیامبر ثانویه‌ی خود، همچون سایتوکین‌ها و اینترفرون، منجر به درمان و ریشه کن کردن سرطان می شوند.

همچنین ازن تراپی ، با القا و فعال‌سازی آنتی‌اکسیدان‌های سلولی و از بین بردن رادیکال‌های آزاد، اثرات تخریبی و واکنشهای رادیکالی اکسیژن بر سلامت سلول‌ها و ارگان‌ها را خنثی کرده و مکانیزم محافظت از سلول را به خوبی ایجاد می‌کند.

ازن درمانی علاوه بر درمان سرطان در موارد بسیار زیادی کاربرد دارد.از جمله درمان دردهای حاد و مزمن از جمله  مشکلات آرتروزی و روماتیسمی ، جوانسازی و پیشگیری از روند پیری ، درمان عفونت‌های قارچی پوست و…

 

پاسخی بگذارید