همیاری در راستای سلامت عمومی

همیاری در راستای سلامت عمومی

ازن نعمتی با ارزش است که در حال حاضر مهجور واقع شده، دست در دست هم تلاش میکنیم تا با یاری یکدیگر سلامت عمومی را با استفاده از این پدیده که پروردگار در اختیار ما قرار داده به جامعه هدیه کنیم، از میان برداشتن موانع تلاش و خرد جمعی و همیاری در راستای سلامت عمومی را میطلبد.

جهت مطلع ساختن تمامی بیماران درباره ی آخرین پیشرفت ها در زمینه ی ازن تراپی، پزشکان انجمن ازن تراپی در زمینه پیشگیری و درمان بیماری ها (به اختصار: انجمن پزشکی ازن تراپی) را در آلمان در سال ۱۹۷۱ تاسیس نموده و از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ تعداد ۹ انجمن ازن تراپی در اروپا به عضویت آن درآمدند. هدف این انجمن استاندارد سازی درمان به منظور بهبود و افزایش ارتباطات بین متخصصین فعال در این زمینه می باشد. انجمن جهانی اُزُن تراپی(ISCO) امروزه در مادرید ادامه ادامه فعالیت می دهد که نویسنده عضو خبره این انجمن می باشد.

پزشک دوره دیده شما میتواند روش اُزُن تراپی مناسب را به شما پیشنهاد کند. اُزُن تراپی روشی بی خطر، کاربردی، مؤثر و با قیمت مناسب است. اما مشابه با سایر درمان های طبی دیگر، تضمینی برای موفقیت آمیز بودن آن برای تمامی بیماران وجود ندارد و اثر درمانی آن و میزان موفقیت در بیماری های مختلف و در بیماران مختلف یکسان نمی‌باشد.

بروزترین مرکز  ازن تراپی در ایران با هدف همیاری در راستای سلامت عمومی

دکتر پروین داراب بیگی با بیش از ۲۵ سال سابقه پزشکی با بکار گیری تجهیزات بروز ازن تراپی نتایج شگفت انگیزی را از قبیل کوچک شدن تومور پستان، درمان دردهای حاد و مزمن از جمله از بین رفتن ورم و درد زانو، کاهش قابل توجه درد کمر ناشی از فتق دیسک در ۴ جلسه ی اول، درمان کبد چرب، درمان فشار خون،درمان بیماریهای پوستی بخصوص پسوریازس، آکنه، زگیل و شفاف سازی و جوان سازی پوست (جوانسازی و پیشگیری از روند پیری با ازن درمانی کاهش قند خون به میزان قابل توجه در ۵ جلسه ی اول، افزایش انرژی و از بین رفتن علایم افسردگی رقم زده اند. این مرکز با در اختیار داشتن بروزترین اطلاعات و پروتکل های ازن تراپی دنیا قادر به ایجاد بهترین تاثیر در بدن و درمان بسیاری از بیماریها داخلی و پوستی با کمترین عوارض و هزینه با هدف همیاری در راستای سلامت عمومی میباشد.

 

گفتگوها

پاسخی بگذارید