کنترل بیماری ایدز با گاز ازن و ازن درمانی

کنترل بیماری ایدز با گاز ازن و ازن درمانی

کنترل بیماری ایدز همواره یکی از دغدغه های امروزی پزشکان می باشد .ازن درمانی روشی است که در کنترل این بیماری از اهمیت ویژه ای برخوردار است به طوری که چندین بیمار مبتلا به ایدز که در واقع محکوم به مرگ بودند در نتیجه معکوس به درمان رسیدند و اکنون در شرایطی کاملا رها از بیماری به زندگی بازگشته اند . درواقع آنها ویروس­ها را در خون­شان توسط هایپر اکسیژناسیون (گاز ازن) تخریب نمودند، که حالت­های مختلف آن تحت عنوان اکسیژن درمانی، بیو اکسیداتیو درمانی یا اتوهمو درمانی نام دارد. که خود نشان از اهمیت کنترل ایدز و سرطان با ازن را نشان می دهد .

این فرایند طیفی بسیار گسترده، ارزان و ساده دارد که بیشتر افراد احساس می کنند که آن می تواند صنعت پزشکی را مجبور به تحول عمده ایی  کند. دو نوع اصلی اکسیژن درمانی تزریق ازن به خون و جذب آب اکسیژن (هیدروژن پراکسید) در غلظت های بسیار کم می باشد.

تحقیقات نشان می دهند که ایدز نمی تواند مقاوم به سطوح بالای اکسیژن در خون قربانیان باشد. زمانی که ارگانیسم بیمار تست می شود و در نهایت ضعف ارگانیسم بدن مشخص می گردد ، شرایط رشد سلول سرطانی فرآهم است . اما رشد سرطان در زمانی که اشباع اکسیژنی به صورت مناسبی در مایعات اطراف آنها افزایش می یابد کاهش یافته  و ناپدید می گردد، زیرا آنها از نوع بی هوازی هستند .

 

ازن چگونه موجب کنترل بیماری ایدز می شود؟

ازن درمانی بر ویروس ایدز از طریق فرایندهای اساسا متفاوت در مقایسه با داروهای مورد استفاده در این زمینه غلبه کرده است. به جای استفاده از سوبستراهای بسیار سمی در کبد و سیستم ایمنی، ازن به سادگی به اکسیژنه نمودن مولکول ها در پوسته ویروس می پردازد.

درمان با ازن به شکل مشخصی ساده است. ازن توسط اکسیژن تحت فشار با عبور از یک محدوده میدان مغناطیسی به صورت ولتاژ بالای ۳۰۰۰  ولتی تولید می شود . در ابتدا خون از بیمار گرفته شده و در بطری با ایجاد خلع اوزون سپس به بطری وارد می گردد و به وسیله شیک نمودن آرام مخلوط می گردد، در نتیجه خون روشن به اندازه لازم مخلوط می گردد . زمانی که مولکول های ازن در خون حل می شوند ، اتم اکسیژن سوم آنها آزاد می گردد، انرژی آزاد شده قابل توجه در این شرایط می تواند منجر به تخریب همه ویروس ها با پوشش لیپیدی شود و در همه ارگانیسم های بیمار به صورت مشخصی و به خوبی پدیدار می گردد، در حالی که سلول های خونی را بدون آسیب رها می کند.

در این روش اکسیژنه شدن خون بسیار بیشتر از حد معمول است و به صورت موقت باعث ایجاد حس سنگینی و سختی تنفس می گردد  . خون تیمار شده سپس به بیمار باز می گردد. این درمان از دو بار در هفته تا دو بار در روز مشخص شده است که بستگی به پیشرفت بیماری دارد. خون تقویت شده برخی از مشخصات ویروسی را به بقیه خون بیمار به شکلی پراکنده انتقال می دهد.با ازن درمانی در طولانی مدت خون بیمار در حالت اکسیژن مثبت از طریق تنفس مناسب ، تمرین و رژیم غذایی تمیز حفظ می گردد.

 

اهمیت ازن در سایر بیماری ها

به غیر از ایدز، تبخال، هپاتیت، اپستین بار، سیتومگالو ویروس ها وسایر ویروس ها با پوشش لیپیدی به آسانی به وسیله هایپر اکسیژناسیون خون بیماران با اکسیژن تخریب می شوند. این مساله توسط پزشکان معروف از جمله Dr. Horst Kief در Bad Hersfeld, West Germany نشان داده شده بود . Dr. Kief تقریبا تعدادی از قربانیان ایدز را با به دام انداختن خون، تزریق ازن به آن و برگرداندن آن به بیمار در فواصل زمانی معین تا زمان از بین رفتن همه ویروس ها درمان کرده است.

همچنین ازن در درمان دردهای حاد و مزمن از جمله ارتروز زانو و دیسک کمر ، جوانسازی و پیشگیری از روند پیری و درمان سرطان نیز بسیار موثر واقع شده است.

پاسخی بگذارید